Maad PLW Rail Floor PH/HL3

Z dumą informujemy, iż oferta MAAD została wzbogacona o zupełnie nową grupę materiałową wykonaną ze sklejki. Przede wszystkim polecamy najwyższej jakości sklejki spełniające wymagania normy EN45545-2!

Oferujemy kompleksowe usługi związane z projektowaniem podłóg (pełna dokumentacja, setowanie/kompletowanie) do pojazdów (tramwaje, pociągi, metra, samochody dostawcze itp.) zgodnie z wymaganiami klienta.

Standardowo sklejki dostępne są w rozmiarach 1250×2500 mm / 1220×2440 mm / 1500×3000 mm / 1500×2500 mm, z dwustronną warstwą fenolową i możliwością zabezpieczania krawędzi przed wilgocią.

Do każdego projektu podchodzimy indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Park maszynowy zasiliła nowa linia produkcyjna z Double Head CNC Woodworking Router z obszarem roboczym 2000×10000 mm dodatkowo z  agregatem kątowym o pełnym zakresie regulacji kąta. Dzięki temu możemy zaproponować wycinanie z niezwykłą precyzją i niezawodnością nawet skomplikowanych formatek.

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij