Klejenie z DIN 6701

Pragniemy poinformować, że wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz realizując plan ciągłego rozwoju, w dniu 11.12.2020 r. pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikujący procesu klejenia wg normy DIN 6701-2 w klasie A2, tym samym kończąc z sukcesem proces certyfikacji.

Spełnienie wymagań normy DIN 6701-2 i posiadanie kompetencji odpowiednich do prawidłowej realizacji procesu klejenia zostało potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą SVV Praha s.r.o.

Certyfikat klejenia DIN 6701-2 uprawnia nas do wykonywania połączeń klejowych w pojazdach szynowych do klasy A2 włącznie oraz gwarantuje wysoką jakość elementów produkowanych z użyciem technologii klejenia.

Posiadamy wykwalifikowany personel techniczny z uprawnieniami Europejskiego Technika Klejenia EAB oraz personel nadzoru z certyfikatem Europejskiego Specjalisty Klejenia EAS, sam proces klejenia natomiast realizowany jest w specjalnym pomieszczeniu, spełniającym wymogi normy DIN 6701-2 w zakresie wykonywania połączeń klejowych i podlega ciągłej kontroli.

Partner

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij