Klejenie z DIN 6701

Pragniemy poinformować, że wychodząc na przeciw oczekiwaniom naszych Klientów oraz realizując plan ciągłego rozwoju, w grudniu 2023 r. pozytywnie przeszliśmy audyt certyfikujący procesu klejenia wg normy EN 17460 w klasie A1 oraz wg normy DIN 2304-1 w klasie S1 tym samym kończąc z sukcesem proces certyfikacji.

Spełnienie wymagań normy EN 17460 oraz DIN 2304-1 i posiadanie kompetencji odpowiednich do prawidłowej realizacji procesu klejenia zostało potwierdzone przez niezależną jednostkę certyfikującą TBB CERT.

Certyfikat klejenia EN 17460 uprawnia nas do wykonywania połączeń klejowych w pojazdach szynowych do klasy A1 włącznie oraz gwarantuje wysoką jakość elementów produkowanych z użyciem technologii klejenia.

Certyfikat klejenia DIN 2340-1 w klasie S1 przeznaczony jest do klejenia w m.in. przemyśle, motoryzacji, budowie statków

Posiadamy wykwalifikowany personel techniczny z uprawnieniami Europejskiego Technika Klejenia EAB oraz personel nadzoru z certyfikatem Europejskiego Specjalisty Klejenia EAS i Europejskiego Inżyniera Klejenia EAE, sam proces klejenia natomiast realizowany jest w specjalnym pomieszczeniu, spełniającym wymogi normy EN 17460 oraz DIN 2304-1 w zakresie wykonywania połączeń klejowych i podlega ciągłej kontroli.

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij