Materiały niepalne

W budownictwie przemysłowym czy mieszkalnym już na etapie projektu trzeba wybrać materiały i surowce, jakie będą wykorzystane podczas późniejszej budowy hal przemysłowych, fabryk czy osiedli. Nie bez znaczenia pozostają tu szeroko pojęte względy bezpieczeństwa, jakimi muszą również kierować się architekci projektując wybrane budynki.
Wśród całej masy dostępnych na rynku materiałów, firmy budowlane muszą uważnie wybrać te, które będą spełniały wszystkie wymogi, jakie muszą być zachowane, by zostały zaakceptowane przez inspektorów budowlanych, przy odbiorze powstałych nieruchomości. Jako producent materiałów odpowiadających za izolację termiczną i akustyczną wiemy, że należy skupić się nad ich odpowiednim zastosowaniem, mając na uwadze bezpieczeństwo przyszłych użytkowników. Wygłuszenie niepożądanych  dźwięków występujących w powierzchniach biurowych i mieszkalnych ma istotny wpływ na ludzi, którzy przebywają w tych pomieszczeniach. Hałas ma ujemny wpływ nie tylko na zdrowie, ale również wpływa na wydajność pracy i koncentrację. To samo tyczy się izolacji termicznych, ponieważ równie ważne jest, by materiały te zatrzymywały wytworzone wcześniej ciepło, jednocześnie zapewniając przepływ powietrza. Utrzymanie właściwej temperatury w pomieszczeniach biurowych jest regulowane odpowiednimi przepisami. Do użycia wszelkiego rodzaju izolacji oferujmy materiały, które prócz właściwych sobie cech są również surowcami ognioodpornymi, posiadającymi odpowiednie certyfikaty. Stosowanie zalecanych przez nas materiałów niepalnych takich, jak pianka melaminowa jest swego rodzaju standardem nie tylko na rynku budowlanym, ale również w przemyśle maszynowym. Wiele ze środków transportu publicznego nie zostałoby dopuszczonych do użytku, jeśli materiały, jakich użyto do ich izolacji nie spełniały odpowiednich norm. Wszystkie nasze materiały izolacyjne posiadają wymagane certyfikaty DIN 5510-2 S4, SR2 ST2 DIN 4102-A1 oraz najważniejszy dla producentów w Polsce – wg normy PN-K-02511: 2000 – Badania Instytutu Kolejnictwa. Mając w swojej ofercie materiały z odpowiednim atestem dbamy o wysoką jakość usług naszych klientów, którzy będą je wykorzystywać w swoich przedsięwzięciach. Mamy również świadomość, że zastosowanie ich przez inżynierów w budownictwie czy producentów środków transportu zapewni bezpieczeństwo i komfort ich przyszłych użytkowników.

Partner

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij