...

Aktualności

Powrót
Nowy materiał – MAAD MONIFLEX 24 lutego 2017

MAAD MONIFLEX składa się z przezroczystych arkuszy izolacji. Jest to idealny materiał dla każdej aplikacji, gdzie ważne są odporność na wilgoć i wstrząsy w połączeniu z niską wagą. Z tego i innych powodów, MAAD MONIFLEX jest szeroko stosowany w przemyśle transportowym i budowlanych. Najczęściej stosowany jest w pojazdach szynowych pasażerskich oraz jako izolacja stosowana w przemyśle stoczniowym. W świetle obecnych obaw dotyczących ochrony środowiska i wykorzystania zasobów naturalnych, MAAD MONIFLEX jest oczywistym wyborem jako materiał izolacyjny (spośród materiałów izolacyjnych).

Moniflex był tradycyjnym wyborem pośród producentów wagonów kolejowych, pasażerskich oraz tramwajowych już od 1930 roku. Od tego czasu tysiące pociągów w całej Europie było budowanych bądź odnawianych przy pomocy Moniflexu jako izolacji podstawowej.

moniflex0

 

 

 

Moniflex to jedyny materiał uważany za prawdziwą izolację w przemyśle kolejowym, wszystkie inne materiały izolacyjne mają swoje początki w budownictwie, gdzie waga zazwyczaj nie ma znaczenia.Wraz z wprowadzeniem pociągów szybkobieżnych, oszczędność wagi, która jest możliwa dzięki Moniflexowi, przyczyniła się do jego popularności.

Dodając do tego łatwość z jaką Maad Moniflex można obrabiać i instalować w połączeniu z możliwością recyclingu z końcem żywotności pojazdu, Maad Moniflex jest najbardziej ekonomiczną alternatywą jako materiał izolacyjny