O Firmie

Maad Sp. z o.o. została założona w 2007  roku. Od początku istnienia firma prężnie się rozwija oraz poszerza swoją działalność. Od momentu założenia Maad współpracuje z zagranicznymi producentami wyselekcjonowanych produktów wysokiej jakości.

Maad Sp. z o.o. jest producentem elementów izolacji akustycznej i termicznej. Posiadamy zaplecze maszynowe i wiedzę technologiczną pozwalające na zagwarantowanie najwyższej jakości naszych produktów oraz ich skuteczności.

Dzięki zaangażowaniu zespołu pracowników, nasza firma wprowadza nowe produkty, rozwiązania, koncepcje, które pomagają naszym klientom osiągnąć jak najlepsze efekty w tworzeniu ich finalnych towarów.

Koncentrujemy się na potrzebach nowoczesnej akustyki i termiki, co za tym idzie – dostosowujemy produkty pod wysokie wymagania przemysłu np :

  • pojazdów szynowych
  • autobusowego / samochodowego
  • budowlanego

Współpracujemy z instytutami polskimi jak również zagranicznymi przeprowadzającymi badania nad palnością i toksycznością oferowanych produktów w celu nadania im odpowiednich certyfikatów i zapewnienia bezpieczeństwa ich użycia na rynku polskim oraz zagranicznym (PN-K, DIN 5510-2, GOST R itp.)

W celu zapewnienia klientom kompleksowej obsługi, oraz zapewnienie realizacji najtrudniejszych projektów w jak najkrótszym czasie, Maad korzysta z nowoczesnego parku maszynowego oraz własnego biura projektowego.

Nasza Firma jest w stanie zapewnić dostawy JIT nie tylko w Polsce ale również w Europie.

Maad współpracuje z działem laboratorium Politechniki Częstochowskiej, przeprowadzając doświadczenia oraz badania nad nowymi rozwiązaniami oraz produktami pozwalającymi być zawsze o krok przed konkurencją.

Oferujemy profesjonalną pomoc techniczną doradztwo oraz badania akustyczne i termiczne.

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij