Od projektu po realizacje

Firma Maad jest nie tylko producentem izolacji. Firma przede wszystkim jest liderem w procesie projektowania, certyfikacji oraz łączenia różnych struktur materiałów izolacyjnych. Naszym celem jest poprawa komfortu akustycznego oraz termicznego w pojazdach transportu publicznego, budownictwie, automotive, przemysłu czy medycynie. Potwierdzeniem wysokiej jakości wytwarzanych produktów, oferowanych usług i ciągłego rozwoju firmy jest uzyskany w 2015 roku  certyfikat międzynarodowego standardu Systemu Zarządzania Jakością ISO 9001.

MAAD angażuje się i bierze udział w projektach od samego początku. Klienci firmy przedstawiają swoje wymagania i oczekiwania odnośnie izolacji, wówczas pracownicy firmy MAAD, najwyższej klasy specjaliści z długoletnim doświadczeniem w branży pomagają we wdrożeniu najlepszego rozwiązania.

Poniżej przedstawiamy schemat procesów według których tworzymy nowy projekt dla naszych klientów:

  1. Dział R&D pomoże dobrać odpowiednie materiały czy kompozyty lub zaproponuje rozwiązanie składające się z kilku połączonych ze sobą warstw materiałów, które będą tworzyć spójną całość spełniającą wymagania klienta. Dodatkowym gwarantem wysokiej jakości elementów produkowanych z użyciem technologii klejenia jest posiadany przez firmę certyfikat klejenia, potwierdzający zgodność z wymaganiami normy DIN 6701-2. Firma MAAD posiada własne laboratorium badawcze, w którym można dowolnie testować produkt pod kątem akustyki, termiki, hydrofobowości i odporności na temperatury. Dział R&D pomoże również we wszelkiej certyfikacji produktu, jeżeli są wymagane.
  2. Dział Technologiczny, który składa się z zespołu doświadczonych konstruktorów zaprojektuje całą izolację i rozmieszczenie poszczególnych formatek na pojazdach, urządzeniach lub w budownictwie, w takim sposób aby były wykonane poprawnie i zachowały parametry akustyczne oraz izolacyjne na najwyższym poziomie.
  3. Ostatnim, lecz nie mniej ważny, etap to produkcja zaprojektowanych formatek izolacji. Firma MAAD stawia na jakość wykonania: dlatego procesy produkcji, pakowanie i wysyłka są wykonywane z największą starannością według technologii opracowanych i często opatentowanych przez firmę. Zastosowanie odpowiednich technologii produkcji tj. np. nesting oraz wdrożenie Systemu Zarządzania Środowiskowego ISO 14001 prowadzi do maksymalnego ograniczenia negatywnego wpływu firmy na środowisko.
  4. Po instalacji izolacji przez naszych klientów, firma MAAD przyjedzie sprawdzić jakość wykonania implementacji izolacji. Firma dzięki wieloletniemu doświadczaniu wykona również badania akustyczne i termiczne w celu weryfikacji ich efektywności.

Firma MAAD stawia na obsługę od A do Z  – czego efektem są oferowane przez firmę izolacje „szytą na miarę”. Klient nie musi być specjalistą w dziedzinie izolacji – firma pomoże w procesach, a wykwalifikowany zespół z chęcią doradzi na każdym etapie.

Indywidualny projekt , selektywny dobór materiałów tworzący kompozyt oraz sztab najwyższej klasy specjalistów skutkuje doskonałym efektem w postaci najwyższej klasy izolacji akustycznej i termicznej.

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij