Patent

Pragniemy poinformować, że w dniu 17.12.2018r. linia do produkcji MAAD MF 10 HYDRO PROTECT została oficjalnie opatentowana przez POLSKI URZĄD PATENTOWY na całą EUROPĘ.

Oznacza to, że proces produkcyjny został skalsyfikowany jako innowacyjny, a zarazem zgodny i bezpieczny – a finalny produkt spełnia wszelkie kryteria w kwestii izolacyjności i hydrofobowości w najwyższym stopniu. Otrzymanie patentu wiążę się z tym, iż linia produkcyjna oraz sam produkt podlega systematycznym badaniom oraz kontroli w celu zachowania wysokiej jakości. Opatentowana produkcja na produkt MAAD MF 10 HYDRO PROTECT gwarantuje, że tylko firma MAAD posiada prawa do produkcji hydrofobowej pianki melaminowej w określony przez patent sposób.

Jesteśmy dumni, że po wielu latach ciężkiej pracy, możemy oficjalnie przedstawić dokument potwierdzający, że nasz produkt MAAD MF 10 HYDRO PROTECT oraz jego proces produkcyjny został opatentowany. We wdrożenie technologii i procesu produkcyjnego pracowała cała firma – od działu R&D, działu technologów, pracowników i kadry produkcyjnej, aż po dział handlowy – który wdrażał produkt na rynek.

Jesteśmy pewni, że nasz produkt jeszcze bardziej zaistnieje na rynku dzięki doskonałym parametrom i jego obecność w branżach: kolejowych, autobusowych, budowie statków, lotnictwie, automotive oraz w budownictwie będzie powszechna.

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij