Patenty

„Nie ma właści­wie końca dla wynalazków. „  Edgar Allan Poe

 

Nieprzerwanie dążymy do poszerzania gamy naszych materiałów a także poszerzania ich właściwości.

Każdy produkt który polecamy do danej grupy odbiorców-(przemysłu) jest bezpieczny i spełnia swoją funkcję, jednakże aby tak było przeprowadzamy badania, testy a także doświadczenia, których rezultatem są nowoczesne, pewne towary.

Prace nad unowocześnianiem materiałów są długotrwałe i kosztowne dlatego chronimy swoją wiedzę i kreatywność zdobywanymi patentami.


Patent na wynalazek pt: Płyta tłumiąca do wypełnienia pustych przestrzeni zamkniętych

Na podstawie art. 24 w związku art. 315 ust. 3 oraz na podstawie ar. 52 ustawy z dnia 30 czerwca 2000r. Prawo własności przemysłowej (Dz.U. z 2013r., poz. 1410, z późn. zm.) Urząd Patentowy RP po rozpatrzeniu zgłoszenia oznaczonego numerem P.404085 dokonanego w dniu 2013-05-27 udziela na rzecz firmy Maad Sp. z o.o. patentu na wynalazek pt: Płyta tłumiąca do wypełnienia pustych przestrzeni zamkniętych.

Rozwiązanie według wynalazku pozwala na zastosowanie lekkiej płyty piankowej o otwartych porach, co zmniejsza jej ciężar, a zastosowanie w niej szczelnej osłony eliminuje powstawanie źródeł korozji w metalowych przestrzeniach zamkniętych.

Dowiedz się więcej na temat naszego patentu:

https://grab.uprp.pl/PrzedmiotyChronione/Strony%20witryny/Przedmiot.aspx?IdRysunku=2391209

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij