Projektowanie konstrukcji izolacji

Dział ten powstał, by zapewnić klientom kompleksową obsługę zleceń. Powiększając wiedzę i doświadczenie naszych specjalistów ds. materiałów izolacyjnych oraz możliwości produkcyjne o zaplecze inżynieryjno-projektowe stworzyliśmy kompletny mechanizm realizacji zleceń zapewniający profesjonalną obsługę na każdym z etapów tworzenia izolacji.

Bazę dla rozpoczęcia prac projektowych stanowią dwa podstawowe elementy. Pierwszym z nich jest model 3D dostarczony przez klienta lub stworzony przez pracowników naszej firmy na podstawie dokumentacji CAD, PDF, bądź inwentaryzacji stanu faktycznego powierzchni i przestrzeni wymagających zastosowania materiałów izolacyjnych. Drugim jest wykaz materiałów izolacyjnych, ich kombinacji oraz rodzajów powłok i laminacji, w których doborze służymy szeroką wiedzą i doświadczeniem naszych fachowców.      W oparciu o te informacje inżynierowie opracowują optymalną geometrię formatek izolacji uwzględniając zarówno wymagane od nich właściwości, niezbędną objętość jak i łatwość ich montażu. Każda z formatek zostaje ocechowana w odpowiedni sposób i zgodnie z życzeniem klienta. Na tej postawie tworzona jest pełna dokumentacja techniczna każdej z formatek, ich kompletów oraz instrukcje ich montażu. Dzięki oprogramowaniu do nestingu przygotowywana jest wysoce wydajna produkcja, a możliwości produkcyjne zapewniają realizację zaawansowanych zleceń.

Tak przeprowadzane prace projektowe konstrukcji izolacji umożliwiają profesjonalną i kompleksową obsługę. Począwszy od idei poprzez opracowanie geometrii izolacji, wykwalifikowani pracownicy przygotują dokumentację techniczno-konstrukcyjną oraz wydajną produkcję gotowych kompletów izolacji.

Partner

MAAD informuje, że świadcząc usługi korzysta z technologii przechowującej i uzyskującej dostęp do informacji w urządzeniu końcowym użytkownika, w szczególności z wykorzystaniem plików cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie.zamknij